Ankara Kameralı Güvenlik Sistemleri
EKZE KAMERA HAKKIMIZDA
EKZE KAMERA
Ekze Yapı 2010 senesinde kurulmuş, elektrik taahhüt işleriyle ilgili projelerde yer almak ve hizmet sunmak üzere faaliyetlerini sürdürmüş, zamanla yelpazesini genişleterek farklı alanlarda hizmet vermeye devam etmiştir.
Sektöründe lider konumundaki markaların ürünlerini kullanarak proje uygulamaları yapan firmamız, bilişim, elektronik güvenlik ve elektrik taahhüt konularında önemli işlere imza atmıştır. Merkezi uydu sisteemleri, diafon, kameralı güvenlik, geçiş otomasyon, çevre aydınlatma sistemleri ile ilgili gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamalar sayesinde elektronik güvenlik konusunda teknik açıdan uzmanlaşmış durumdayız. Zaman geçtikçe, müşteri portföyünü, teknik kadrosunu, yaptığı iş sayısını ve cirosunu yükselten firmamız, profesyonelce bir hamlede bulunarak, kamera satış ve uygulaması için, Kameralı Güvenlik  Sistemlerinde Ekze Kamera yapısını meydana getirmiştir. Ekze Yapı bünyesinde bulunup, ayrı bir birim olarak çalışan Ekze Kamera, kameralı güvenlik sistemlerinin satış ve uygulamasında lider duruma gelmiştir.  Kablo çekiminin zor veya mümkün olmadığı yerlerde, güneş panelleri ile kamera enerjisini, video aktarım cihazları ile veri transferi uygulamalarında birçok projede başarılı imzası bulunmaktadır.
EKZE YAPI
Adres Atatürk Bulvarı No 46 - 16
Sıhhiye - ANKARA
Telefon
Gsm No  (532) 176 5050
info@ekzekamera.com
Her Hakkı Saklıdır 2013 © Ekze Kamera ANKARA
Ekze Kamera grubu, alanında teknik bilgi birikimi ve piyasa deneyimine sahip olan, teknolojik gelişmeleri yakından izleyen ve kendini sürekli olarak güncel tutan mühendis ve tekniker kadrosu ile, kablolu ve kablosuz kameralı güvenlik sistemi konularında hizmet vermektedir. Grubumuz, müşteri memnuniyetine önem veren, teknik açıdan kendini sürekli olarak, geliştiren, esnek ve dinamik yapıya sahiptir. Genelde yüklenici olarak iş yapan Ekze Kamera, zaman zaman sektöründe liderlik yapan, inşaat ve fiziki güvenlik firmalarıyla çözüm ortaklığı yapmaktadır. Hızlı bir ivmeyle büyümeye devam eden kamera grubumuz, insana saygı, çevreye duyarlılık, sorumluluk, yenilikçilik ve yaratıcılık ilkelerini amaç edinmiştir.
Vizyonumuz, uyguladığımız projeleri en iyi şekilde sonuçlandırmak, aldığımız projelerin hacmini ve sayısını arttırarak ülkemizde lider olmayı hedefleyen global bir firma olmak.
Ülkemizin her bölgesinde anahtar teslimi projelerini üstün başarılarla tamamlayan firmamız Ankara merkezlidir.
Saygılarımızla,

Ekze Kamera
Güvenlik Kamera Sistemleri
Ekze
PRchecker.info
EKZE KAMERA ANKARA
Adres Atatürk Bulvarı No 46 - 16 Sıhhiye - ANKARA
Telefon
Gsm No 0 553 659 54 43
Telefon 0 553 659 54 43